Supergirl, ilk bölümüyle tozu dumana kattı

Supergirl, ilk bölümüyle tozu dumana kattı
Bu hafta ilk bölümüyle Amerika'da ekrana gelmeye başlayan Supergirl, elde ettiği reytinglerle rakiplerini geride bıraktı. 

DC çizgi romanlarından ekrana uyarlanan dizi, Superman'in kuzeni olmasıyla bilinen Kara Zor-El'in hikayesini anlatıyor. Kara, Supergirl dizisinde uzun yıllar boyunca normal bir insan gibi yaşamanın ardından sahip olduğu güçleri kabullenmeye ve bunu insanlara yardım etmek için kullanmaya karar veriyor. Ona bu isteğinde perde arkasından da olsa kuzeni Clark Kent yani Superman de yardımcı oluyor.  

Sezonun ilgi çeken yapımlarından biri olan Supergirl'de Melissa Benoist başrolde yer alıyor. Ona Mehcad Brooks, David Harewood, Calista Flockhart ve Chyler Leigh eşlik ediyor.

Supergirl'ün aslında aylar önce internete düşen ilk bölümünü CBS ekranlarında 14 milyon kişi izledi. The Big Bang Theory'den sonra ekrana gelen dizi başarılı komediden sonra izleyicilerin büyük bir kısmını CBS'de tutmayı başardı. Aynı akşam bol ödüllü The Big Bang Theory'yi 15.9 milyon izleyici televizyon başında seyretti. Böylece Supergirl, akşamın en çok izlenen ikinci dizisi oldu. Bu sezon başlayan yapımlar arasında da en fazla seyredilen dizi olma unvanını kazandı.

Aynı akşam ekrana gelen Blindspot (NBC) 8.1 milyon, Scorpion (CBS) 9.6 milyon, Gotham (FOX) 4.3 milyon, Minority Report (FOX) 2 milyon, Jane the Virgin (The CW) 916 bin ve Crazy Ex-Girlfriend (The CW) 810 bin kişi tarafından izlendi. Reytinglerde Supergirl'e yaklaşabilen programlarsa 12.1 milyon ile Dancing With the Stars (ABC) ve 11.9 milyonla The Voice (NBC) oldu.

Supergirl, pazartesi günleri Amerika'da CBS'de ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri Türk izleyicilerle Dizimax Sci-Fi kanalında salı günleri saat 22:00'de buluşuyor.



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER