Yeni dizi Supergirl, Digiturk'te ekrana gelecek

Yeni dizi Supergirl, Digiturk'te ekrana gelecek
Superman'in öz kuzeninin maceralarını izleyeceğimiz Supergirl'ün başrolünde Whiplash filmiyle tanıdığımız Melissa Benoist'i izliyoruz. Bölümler Amerika yayınından 24 saat sonra Dizimax Sci-Fi HD'de yayımlanacak.

DC Comics çizgi romanlarını yakından takip edenler Superman'in bir kuzeni olduğunu bilirler. Krypton'daki adıyla Kara, Dünya'daki adıyla Supergirl olan bu kız 1984'teki sinema uyarlamasından sonra bu kez televizyon için geliyor. Whiplash'in ana kahramanının tatlı kız arkadaşı rolünde tanıdığımız Melissa Benoist'in üstlendiği Supergirl'ün kostümünü ise ünlü tasarımcı Colleen Atwood tasarladı. Atwood daha önce Arrow ve The Flash dizilerinde kullanılan kıyafetleri de tasarlamıştı. 

Benoist'in rolü alması o kadar kolay olmamış çünkü yapımcılar uzun süre Supergirl kostümünü giymeye en uygun ismi aramışlar. Benoist sonunda Claire Holt, Gemma Atkinson ve Elizabeth Lail gibi isimleri geride bırakarak uçmaya hak kazandı. Bu arada oyuncu kadrosu inşa edilirken yapımcıların izleyicilere küçük bir şakası daha oldu ki, o da şu: 1984 yapımı Supergirl sinema filminin başrolündeki Helen Slater, Kara'nın üvey annesi, 1990'ların sevilen dizisi Lois & Clark: The New Adventures of Superman'de Superman rolündeki Dean Cain'i de Kara'nın üvey babası rolünde göreceğiz.

Yok olan Krypton gezegeninden sağ kurtulan son kişilerden olan Kara Zor-El'in Dünya'daki National City'de geçen maceralarını izleyeceğimiz Supergirl, hayranlarını uçurmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk sezon bölümleri 27 Ekim'den itibaren Amerika'dan 24 saat sonra saat 22.00'de Dizimax Sci-Fi'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER