Humans'ın 2. sezonunda izleyiciyi neler bekliyor?

Humans'ın 2. sezonunda izleyiciyi neler bekliyor?
Channel 4 ve AMC'nin yapımcılığını birlikte üstlendiği Humans, geçtiğimiz yazın en fazla konuşulan işlerinden birisi olmuştu. Sunduğu dünyayla ve anlatım tarzıyla ilgi çeken bu yapım, Channel 4'ün son 20 yıldaki en başarılı işi kabul ediliyor. Daha şimdiden ilgi çekmeyi başaran bu yapım ikinci sezonuyla geri dönecek. Peki yeni bölümlerde bizi neler bekliyor?

Bu konuda ilk ipuçlarını Humans dizisi yazarlarından Sam Vincent verdi. Vincent, önce ilk sezonda yer alan oyuncuların büyük bir kısmının yeni bölümlerde de yer alacağını açıklayarak başladı. Ardından yarattıkları bu dünyada hikayeyi daha derinlemesine bir şekilde ele almak istediklerini dile getirdi. Bu derinleme anlatıma dizide yer alan synths ve insanlar arasında farklı ilişkiler oluşturmak da dahil olacak. Yeni bölümlerin ilk sezonun üzerinden belli bir zaman geçmesinin ardından başlayacağını, synthsin karşımıza daha sorumluluk yüklenmiş şekilde çıkacağını, bu süreçte insanlarla aralarında aşk ilişkileri, platonik hisler ve cinselliğin de yaşanacağını söylüyor.

Geçtiğimiz haziran ayında ekrana gelmeye başlayan bilim kurgu dizisi Humans'ın ikinci sezonuyla ekrana döneceği yaz sonunda belli olmuştu. Gemma Chan, Katherine Parkinson, Tom Goodman-Hill, Lucy Carless, Sope Dirisu, Theo Stevenson ve Colin Morgan gibi isimler rol aldığı dizi Amerika'da bu yaz en iyi başlangıcı yapan dizilerden birisi olmuştu. 

Humans'ın ikinci sezon bölümleriyle gelecek yaz geri dönmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER