The Flash: 2. sezon için yeni bir poster daha geldi

The Flash: 2. sezon için yeni bir poster daha geldi
İkinci sezonuyla The CW kanalında ekrana gelen The Flash için yeni bir poster daha izleyicilerle paylaşıldı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan dizi hızıyla meşhur olan süper kahramanımız Flash'ın hikayesini anlatıyor. Central City'de yaşayan Barry Allen, günlük yaşantısında Central City Polis Merkezi'nde çalışıyor. Kötü adamlarla mücadele etmesi gerektiğinde de kırmızı kostümünü giyip şehri kurtarmak için mücadele veriyor. Sevilen bu yapımda Grant Gustin başrolde yer alıyor. Ona Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Jesse L. Martin, Victor Garber, Tom Cavanagh, Shantel VanSanten, Ted Sears gibi isimler eşlik ediyor.


"Yanmaya hazır"

Paylaşılan bu posterde Grant Gustin'in canlandırdığı Flash ön planda yer alıyor. Hemen arkasında da Dr. Martin Stein (Victor Garber) ve Jax Jackson'ı (Franz Drameh) görüyoruz. İkinci sezon başlangıcında Ronnie Raymond'ın ölmesiyle Firestorm matrixinde oluşan boşluğu Jax Jackson dolduracak. Bu yeni karakterle dizinin The Fury of Firestorm isimli bölümünde tanışacağız.

The Flash, ikinci sezonuyla Amerika'da salı akşamları ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri Amerika yayınından 48 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de e2'de yayımlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER