Cruel Intentions'ın hikayesi diziyle devam ediyor

Cruel Intentions'ın hikayesi diziyle devam ediyor
Bir film daha televizyonun yolunu tutuyor. NBC, 1999 yılında vizyona giren Cruel Intentions filmine devam niteliğinde bir dizi projesi üzerinde çalışıyor.

Orijinal filmin başrollerinde Ryan Phillippe, Reese Witherspoon ve Sarah Michelle Gellar gibi ünlü isimler yer alıyordu. Dizinin de Sebastian Valmont ve Annette Hargrove karakterlerinin oğlu Bash üzerinden ilerlemesi bekleniyor. Günümüzde geçecek hikayede 16 yaşındaki Bash, babasının günlüğünü bulacak. Böylece şimdiye kadar haberi olmayan bir geçmişi öğrenecek. Kansas'tan San Francisco'ya taşınmaya karar verecek. Böylece kendini cinsellik, para, güç ve yolsuzlukla harmanlanmış bir dünyada bulacak.

Cruel IntentionsChoderlos de Laclos'un romanı Les Liaisons Dangereuses'a dayanıyor. Aynı kitap daha önce Dangerous Liaisons ismiyle 1988 yılında da sinemaya uyarlanmıştı. Bu filmde de John Malkovich, Glenn Close ve Michelle Pfeiffer gibi oyuncular rol almıştı.

Aslında Cruel Intentions daha önce de televizyona uyarlanmak istenmişti. Filmden önce yaşananları konu eden bu dizi için Fox'la anlaşma sağlanmıştı. Ancak kanalın projeden vazgeçmesiyle çekilen bu üç bölüm Cruel Intentions 2: Manchester Prep ismiyle filmleştirilmişti. Ancak bu devam projesi ilki daha bilinirlik kazanamamıştı.

Henüz ismi belli olmayan bu yeni dizi projesinde orijinal filmden herhangi bir ismi görüp görmeyeceğimiz belirsizliğini koruyor. Projede kimlerin rol alacağı ya da çekimlere ne zaman başlanacağı da bilinmiyor. Detaylar açıklandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER