Lethal Weapon da dizi oluyor

Lethal Weapon da dizi oluyor
Fox, bizim Cehennem Silahı ismiyle tanıdığımız Lethal Weapon filmlerini televizyona uyarlamaya hazırlanıyor.

Amerikan televizyon sektörü başarılı filmleri, çizgi romanları ve kitapları dizileştirmeye devam ediyor. Şimdi de sıra başrollerinde Mel Gibson ve Danny Glover'ın yer aldığı, ilk filmi 1987 yılında vizyona giren Lethal Weapon'a geldi. Geçtiğimiz sezonda Forever dizisini yaratan Matt Miller bu başarılı filmi televizyona uyarlayan isim olacak. Miller aynı zamanda Dan Lin ve Jennifer Gwartz ile birlikte dizinin yapımcılığını da üstlenecek.

Bu dizi projesi Lethal Weapon filmlerinin de yapımcılığını da üstlenen Warner Bros. Television'dan geliyor. Paylaşılan özette yeni projeden şu sözlerle bahsediliyor: Teksaslı bir polis ve eski bir deniz komandosu olan Martin Riggs, yakın zamanda eşini kaybemiştir. Yeni bir hayata başlamak için Los Angeles'a taşınır. Burada Los Angeles polisinden Dedektif Roger Murtaugh ile birlikte çalışmaya başlar. Roger, kısa zaman önce ufak bir kalp krizi tehlikesi atlatmıştır. Bu sebeple de stresten olabildiğince uzak durması gerekmektedir.

Toplamda dört filmi bulunan Lethal Weapon serisi, gişeden sonra şimdi bir de televizyonda başarı yakalamaya çalışacak. Şimdilik dizide kimlerin rol alacağı veya çekimlere ne zaman başlanacağı bilinmiyor. Detaylar açıklandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER