MacGyver televizyona geri dönüyor

MacGyver televizyona geri dönüyor
CBS, 80li yılların aksiyon dolu dizisi MacGyver'ı yeniden televizyona taşımaya hazırlanıyor.

CBS Stüdyoları'ndan yapılan açıklamaya göre bu yeni proje MacGyver karakterini yeniden hayal edecek. Aynı ismi kullanacak olan dizide 20li yaşlarında bir Angus MacGyver göreceğiz. Bu dizinin baş yazarlığını CBS ile sıkça çalışan ve NCIS: Los Angeles, The Unit gibi dizilerle tanınan Scott Gemmill üstlenecek. Insidious ve Furious 7 ile ün kazanan James Wan da bu yeni dizinin ilk bölümünü yönetecek.

Yedi sezon boyunca ABC'de ekrana gelen MacGyver, gizli ajan Angus MacGyver'ın hikayesini anlatıyordu. Richard Dean Anderson'ın canlandırdığı bu karakter en kötü durumlardan bile sıradan malzemeleri kullanarak kurtulmasıyla meşhurdu. 1985 ile 1992 yılları arasında yayımlanan MacGyver'ın iki de televizyon filmi var: MacGyver: Lost Treasure of Atlantis ve MacGyver: Trail to Doomsday

2000li yılların başında MacGyver yeniden televizyona taşınmaya çalışılmıştı. WB (şimdiki ismiyle The CW) kanalı Young MacGyver isminde bir dizi sipariş etmişti. Pilot bölüm aşamasını geçemeyen bu dizinin başrolünde Supernatural ile tanıdığımız Jared Padalecki yer alıyordu.

Bu yeni projenin ilk bölümünü yönetecek olan James Wan, 2009 yılından beri MacGyver'ı sinemaya uyarlamaya çabalıyordu. Bu film için New Line ile anlaşılmıştı ancak proje asla gerçekleşmedi. 

Şimdilik yeni MacGyver dizisinde kimlerin rol alacağı ya da çekimlere ne zaman başlanacağı bilinmiyor. Detaylar açıklandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER