24, Kiefer Sutherland için bitti

24, Kiefer Sutherland için bitti
Geçtiğimiz aylarda 24 serisinin Jack Bauer olmadan yola devam edeceği ortaya çıkmıştı. Bunun nedeni olarak da Sutherland'ın yeni projede yer almak istememesi gösterilmişti. Görünen o ki yapılan haberler doğru çıktı.

Ünlü oyuncu BBC'ye 24'e geri dönmek gibi bir niyeti olmadığını açıkladı. Kiefer Sutherland konuyla ilgili olarak, "24 benim için bitti. Bir oyuncu olarak aldığım en büyük hediyelerden birisiydi ancak artık farklı işler de yapmak istiyorum. Daha fazla televizyon projesinde yer almak istiyorum. 24 ile maceram inanılmazdı. İnsanların izlemekten zevk aldığı bir iş yapmak çok keyifliydi. Şu sıralarda televizyondan daha iyi bir medya aracı olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden yeni televizyon projelerinde yer almak ve keyifli tecrübeler yaşamak istiyorum." şeklinde konuştu. 

Geçtiğimiz aylarda yapılan haberlerde Fox'un 24'ün formatını farklı karakterler kullanarak sürdüreceği ortaya çıkmıştı. Bu yeni projeyle ilgili fikrin 24: Live Another Day'in başarısı ardından doğmuştu. Ancak şimdiye kadar 24'ün başrolünde izlediğimiz Kiefer Sutherland'ın yeni projede yer almak istememesiyle yeni bir hikaye arayışına girildi. 24'ün önümüzdeki günlerde yeni bir erkek kahramanla birlikte geri dönmesi bekleniyor. Kiefer Sutherland'ın bu açıklamalarından sonra Jack Bauer'i kısa bir anlığına bile olsa yeni projede göremeyeceğimiz de kesinleşmiş oldu.

Henüz ismi belli olmayan bu dizinin senaryosunu Manny Coto ve Evan Katz'ın kaleme alması bekleniyor. Dizide kimlerin rol alacağıysa henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER