Constantine neden NBC'de ekrana gelmemeliydi?

Constantine neden NBC'de ekrana gelmemeliydi?
NBC geçtiğimiz yayın döneminde Constantine'i iptal etmesiyle çizgi roman uyarlaması yapımları seven izleyicileri büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak üzülenler sadece dizinin hayranları olmadı. Dizinin yaratıcısı olan David S. Goyer sonuçtan memnun değil.

Goyer bu konudaki hislerini Variety'e anlattı. Constantine'in gerçekten sevdiği bir proje olduğunu, dizinin NBC'de ekrana gelmemesi gerektiğini, bunun hatalı bir kanal tercihi olduğunu, dizinin aldığı reytinglerle başka bir mecrada olsalar hikayenin devam edeceğini düşündüğünü dile getirdi. 

Elbette dizinin bitmesiyle Constantine'e kalıcı bir şekilde elveda etmedik. John Constantine, kısa bir zaman sonra The CW kanalında ekrana gelen Arrow dizisine konuk olacak. Bu karakteri yine Matt Ryan canlandıracak. Mistik güçleriyle tanıdığımız Constantine, Sara Lance karakterinin hayata dönmesinde büyük bir rol oynayacak. 

Arrow, yeni bölümleriyle Amerika'da çarşamba günleri ekrana geliyor. Yeni bölümler Türk izleyicisiyle Amerika'dan 24 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi'da yayımlanıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER