Yeni bir Alman dizisi: The Valley – In the Mist of Silence

Yeni bir Alman dizisi: The Valley – In the Mist of Silence
Alman dağıtım firması Beta FilmTNT Serie orijinal yapımlarından The Valley – In the Mist of Silence'nin haklarını satın aldı. Bu Almanca dizi MIPCOM 2015'in ilgi gören yapımları arasındaydı.

TNT Serie, Almanya'da yayın yapan ücretli bir kanal olmasıyla tanınıyor. The Valley, kanalın ikinci orijinal yapımı olmasıyla dikkat çekiyor. Dizinin hikayesi Friedrich Muecke'nin canlandırdığı karakterinin bir üzüm bağında uyanmasıyla başlıyor. Yanında da ölesiye dövülmüş bir genç kadın görüyor. Hafızasını kaybetmiş olan bu adam kendisine John Fox ismini veriyor. Sonrasında üzüm bağına bir arama ekibi gönderiliyor ancak genç kızın bedeninden iz bulunamıyor. Bir sonraki gün geleneksel şarap festivalinin başlamasıyla da bu bulunamayan beden unutuluyor. Ancak bir kadının önünde belirmesiyle John dejavu yaşıyor. Bu kadın tıpkı ölesiye dövülmüş olan genç kıza benziyor. John'dan yardım isteyen bu kadın da daha sonra kayboluyor. Tüm bu gizemli olaylar yüzünden aklı karışan John, tüm kasaba insanını içine çekecek bir trajediye dahil olduğunu seziyor. Bu adam hafızasını geri kazanmaya çalışırken bir yandan da çevresindeki yalan ağını çözmeye uğraşıyor. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını, bir müttefiğin hızla düşmana dönüşebildiğini görüyor.Birer saatlik altı bölümden oluşan bu dizide Friedrich Mücke'nin yanı sıra Antje Traue, Jenny Schily, Gudrun Landgrebe, Laura Tonke, Maximilian Mauff, Sinha Melina Gierke, Anna Böttcher ve Arnd Klawitter gibi isimler rol alıyor.

Yönetmenliğini Till Franzen ve Jan Martin Scharf'ın üstlendiği The Valley – In the Mist of Silence'nin 2015 yılının sonbahar aylarında Almanya, Avusturya ve İsviçre'de ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER