Orange is the New Black hafta içi her gün Dizimax Drama'da

Orange is the New Black hafta içi her gün Dizimax Drama'da
Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Orange is the new Black üçüncü sezonunda da Digiturk ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Piper Kerman'ın "Orange Is The New Black: My Year In a Women’s Prison" isimli anı romanının televizyon uyarlaması olan ve senaristliğini Weeds'in yaratıcısı Jenji Kohen'in üstlendiği yapım hafta içi her gün seyirci karşısına çıkıyor.

2014 yılına aldığı üç Emmy ödülü ile damgasını vuran Orange is the New Black’te 30'lu yaşlarında bir kadın olarak, gençliğinde geçirdiği çılgın bir dönemin bedelini hapis cezası alarak ödeyen Piper Chapman ve Litchfield hapishanesi sakinlerinin maceraları devam edecek. Yeni sezona kadrosunu da güçlendirerek giren dizinin yeni bölümlerinde Chapman'ın uyuşturucu satıcısı eski sevgilisi Alex Vause hapishaneye geri dönerken, Lori Petty tarafından canlandırılan Lolly karakteri de Litchfield'a giriş yapıyor. Avustralyalı aktris Ruby Rose da Stella Carlin rolüyle ekibe katılıyor.

Bu başarılı dizide Taylor Schilling, Laura Prepon, Kate Mulgrew, Natasha Lyonne, Michael J. Harney, Michelle Hurst, Jason Biggs, Uzo Aduba, Danielle Brooks, Taryn Manning, Selenis Leyva, Adrienne C. Moore, Dascha Polanco, Nick Sandow, Yael Stone ve Samira Wiley gibi isimler rol alıyor.

Heyecan dolu maceralar vaat eden Orange is the New Black, hafta içi her gün saat 22.00'de Dizimax Drama'da seyirci karşısına çıkıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER