Black-ish, 2. sezonuyla Digiturk'te ekrana geliyor

Black-ish, 2. sezonuyla Digiturk'te ekrana geliyor
Yayın hayatına geçtiğimiz sezon başlayan Black-ish üst orta sınıf bir Afro-Amerikalı ailenin serüvenlerini ekrana taşıyor. Dizinin yeni bölümleri Türk izleyicilerle Digiturk'te buluşuyor.

Tek kamerayla çekilen bu komedi dizisi, evli ve dört çocuk sahibi olan Andre'nin çocuklarıyla ilgili bir durumu fark etmesiyle başlıyordu. Big Dre ismiyle de bilinen Andre, şimdiye kadar elde ettiği başarıların çocuklarının asimilasyona uğramasına neden olduğuna inanmaya başlıyor. Bu yüzden de kendi kültürünü onlara aktarmaya çabalıyor. Tabii onun bu uğraşı ister istemez komik bir hal almaya başlıyor. Amerika'da çok rahat, mutlu mesut bir hayat süren Johnson ailesinin yaşadıklarını izlediğimiz Black-ish tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümde geçmişleriyle ilgili bir sürü bilgi edinen aile üyelerinin yeni sezonda nelerin beklediğini göreceğiz. 

Dizide Anthony Anderson, Tracee Ellis Ross, Yara Shahidi, Marcus Scribner, Miles Brown, Marsai Martin, Jeff Meacham, Peter Mackenzie ve Deon Cole gibi isimler rol alıyor. Bunun yanı sıra ikinci sezonda genç yetenek Zendaya ile ünlü top model Tyra Banks de bu başarılı komedi dizisine konuk olacak.

Black-ish, ikinci sezon bölümleriyle 17 Ekim'den itibaren her cumartesi 18.30'da Digiturk'ün Dizimax Comedy kanalında ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER