Maroon 5'in Sugar klibi program formatı oluyor

Maroon 5'in Sugar klibi program formatı oluyor
Amerikalı müzik grubu Maroon 5'in Sugar isimli şarkılarına çektikleri klip, NBC tarafından bir program formatına dönüştürülüyor.

Şimdilik ismi belli olmayan bu program, hiçbir şeyden haberi olmayan hayranların hayatlarının önemli bir döneminde sevdikleri ünlü tarafından şaşırtılmasını ekrana taşıyacak. Program şu sözlerle tanımlanıyor: Evlenen bir çift düğünlerinde sahneye çıkan grubun dünyaca ünlü olduğunun farkına varıyor. Emmy Ödüllü bir oyuncu bir bekarlığa veda partisine konuk oluyor. Sürpriz faktörünü oluşturma konusunda uzman bir ekip, ünlü yıldızların hayranlarına unutulmaz anlar yaşatmasına yardımcı oluyor.

Elbette bu format fikri Maroon 5 grubunun Sugar klibiyle ortaya çıktı. Bu klipte grubun üyeleri bütün bir günü Los Angeles'ta gerçekleşen düğünlere sürpriz bir şekilde katılıp hayranlarını şaşırtarak geçiriyor. Bu klibin ne kadar gerçek, ne kadar kurgu olduğu daha öncelerde tartışılmıştı. Büyük ihtimalle benzer sorgulamalar klipten çıkan eğlence programı için de yaşanacak. 

Henüz ismi olmayan bu programın yapımcılığını grubun solisti Adam Levine ve Sugar klibinin yönetmeni David Dobkin üstlenecek. Formatın ortaya çıkmasını sağlayan video klibi hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER