My Best Friend's Wedding de dizi oluyor

My Best Friend's Wedding de dizi oluyor
1997 yılında vizyona giren My Best Friend's Wedding filminin ABC için bir komedi dizisi olarak televizyona uyarlandığı ortaya çıktı.

Başrollerinde Julia Roberts, Dermot Mulroney ve Cameron Diaz'ın yer aldığı film, çocukluktan beri arkadaş olan Julianne Potter ve Michael O'Neal'ın hikayesini anlatıyordu. İkili uzun zaman önce 28 yaşına geldiklerinde bekarlarsa birbirleriyle evlenmek üzere sözleşiyordu. Ancak Julianne'nin doğum gününe kısa bir zaman kala Michael, 20li yaşlarındaki Kimberly ile evleneceğini açıklıyordu. Uzun zamandır en yakın arkadaşına aşık olduğunu fark eden Julianne bu düğünü durdurmaya karar veriyordu. Ancak Kimberly'nin onu baş nedime yapmasıyla işler karışıyordu.

ABC'nin geliştirdiği bu dizi projesinin filmin devamı niteliğinde olacak. Hikayenin filmin bıraktığı noktadan devam edeceği, Julianne Potter'ın New York'taki hayatını konu edeceği söyleniyor. Bu yeni projenin senaryosunu filmi de kaleme alan Ron Bass yazacak. Ona Jessica Amento eşlik edecek. Mike Menchel , Jerry Zucker ve Janet Zucker de dizinin yapımcılığını üstlenecek.

Şimdilik dizide kimlerin rol alacağı ya da çekimlerin ne zaman başlayacağı belli değil. 1997'de gösterime giren My Best Friend's Wedding'in fragmanını da aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER