Quantico, ek 6 bölüm siparişi aldı

Quantico, ek 6 bölüm siparişi aldı
Bu yayın döneminde ABC'de ekrana gelmeye başlayan Quantico, reytinglerdeki başarısının karşılığını altı ek bölüm siparişi alarak görüyor.

Joshua Safran ve Mark Gordon ikilisinin elinden çıkan dizi bu yayın döneminin en fazla izlenen yeni yapımlarından birisi olmasıyla dikkat çekmişti. Quantico, bir yandan Alex Parish'in üzerine yıkılan suçtan kurtulma çabasını diğer yandan da onun aylar önceki FBI ajanı olma eğitimini ekrana taşıyor. Bu sayede Alex ile birlikte eğitim alan çaylakların hayatlarını ve sırlarını da izleme fırsatı yakalıyoruz.

Amerikan ulusal yayıncılık sisteminde tüm yeni diziler yayın hayatına 13 bölümlük siparişle başlıyor. Eğer 9 bölüm siparişi daha almayı başarırlarsa tam sezon onayı kazanmış oluyorlar. Bu da dizinin büyük ihtimalle ikinci sezonda da döneceği anlamına geliyor. Quantico'nun altığı 6 bölümlük ek sipariş, ilk sezonu 19 bölüme ulaştırmış oldu.

Bu başarılı yapımda Priyanka Chopra, Josh Hopkins, Aunjanue Ellis, Jake McLaughlin, Tate Ellington, Graham Rogers, Johanna Braddy ve Yasmine Al Masri gibi isimler rol alıyor. 

Amerika'da pazar akşamları ABC'de yayımlanan dizi, ülkemizde de çarşamba günleri saat 22.00'de Dizimax Vice kanalında ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER