The Middle, 7. sezonuyla Dizimax Comedy'de devam ediyor

The Middle, 7. sezonuyla Dizimax Comedy'de devam ediyor
Sevilen komedi dizilerinden The Middle, yedinci sezonda hikayesine Digiturk kanallarından Dizimax Comedy'de devam ediyor.

Orta yaşlı, orta sınıf mensubu ve ülkenin de tam ortasında yaşayan Frankie, ailesinin her günü eksiksiz bir biçimde tamamlayabilmesi için alaycı zekasını ve mizah anlayışını kullanıyor. Etrafta iç çamaşırlarıyla dolaşan büyük oğul Axl, anormal bir biçimde normal davranan ortanca Sue ve en yakın arkadaşı bir sırt çantası olan küçük oğul Brick... Bu aileyle bir an önce tanışmalısınız!

Hatırlarsınız geçtiğimiz sezonun sonunda Sue mezuniyet heyecanı yaşıyordu. Şimdi de yepyeni bir hayata adım atmanın mutluluğunu taşıyor içinde. Ama tam da böyle zamanlarda hep bir şeyler ters gitmez mi? Sue da üniversiteye başlayacağı gün için hazırlanırken saçını maşayla yakıveriyor ve onları mecburen kestirmek zorunda kalıyor. İşler bir anda yeniden karışıyor.

Başrolünde Charlie McDermott, Eden Sher, Neil Flynn, Patricia Heaton gibi isimlerin rol aldığı The Middle, yedinci sezon bölümleriyle 17 Ekim'den itibaren cumartesi günleri saat 18.00'de Dizimax Comedy'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER