Modern Family, 7. sezonuyla Dizimax Comedy ekranlarında

Modern Family, 7. sezonuyla Dizimax Comedy ekranlarında
Emmy ödüllerine doymayan, tarzıyla fark yaratan komedi dizisi Modern Family, ülkemizde Digiturk'te izleyicilerle buluşuyor.

Bu başarılı yapım akrabalık bağı bulunan üç farklı aileyi ele alıyor. Her birinin hayat deneyimleri, mutlulukları, üzüntüleri, şaşkınlıkları, başarıları bu diziyle ekrana geliyor. Birinci ailede Evli ve Çocuklu dizisiyle akıllarda yer eden Al Bundy karakterini oynayan Ed O'Neill, bu sefer karşımıza Jay Pritchett karakteriyle çıkıyor. Jay'in eşi de kendinden yaşça oldukça genç olan GloriaJay hem bir yandan Gloria'nın oğlu Manny'ye üvey babalık yaparken bir yandan da genç eşini elinde tutmaya çalışır. Bu sırada tabloya bir de minik bebek dahil olur.

İkinci ailemiz Dunphyler. Claire, Jay'in kızı, Phil de onun damadıdır. Phil ve Claire çiftinin yaramaz oğulları Luke, artık genç kız olan Haley ve Alex dahil olmak üzere üç tane çocukları vardır. 

Üçüncü ailemiz de eşcinsel bir çift olan Mitchell ve CameronMitchell, Jay'in oğlu. Bu çiftin Vietnam'dan evlat edindikleri Lily isminde ufak bir kızları bulunuyor. Tüm bu aileler ilişkileriyle ve birbirleriyle olan ilişkileriyle izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Bol ödüllü Modern Family'nin önceki sezonunda Alex, okuldan mezun olmuş ve hep birlikte bunu kutlamışlardı. Bu arada Andy de Haley ve Beth arasında kalmış sonrasında Beth'e evlenme teklifi etmeye karar vermişti. İşte yeni sezonda bu aşk üçgeni ön plana çıkıyor ve birbirlerine aşık olduklarından habersiz olan ikiliyi zor günler bekliyor gibi görünüyor. 

Modern Family, yedinci sezon bölümleriyle cumartesi günleri saat 19.30'da Digiturk kanallarından Dizimax Comedy'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER