The Muppets, Dizimax Comedy'de başlıyor

The Muppets, Dizimax Comedy'de başlıyor
Yıllardır hayatımızda olan sevimli kuklaların özel hayatını gözler önüne seren yepyeni dizi The Muppets, bu ay Dizimax Comedy'de başlayacak.

Kurbağa Kermit, Miss Piggy, Fozzie Bear, Gonzo ve daha niceleri bundan böyle The Muppets adlı belgesel tarzı diziyle hayatımızda olacak. Böylece ilk kez onların iş hayatlarına, özel yaşamlarına, flörtlerine, ilişkilerine, ayrılıklarına, hayal kırıklıklarına, başarılarına ve hırslarına bu kadar yakından tanıklık edeceğiz. 

Muppetların bizim dünyamızda nasıl yaşadığını izleyeceğimiz dizide bir de Denise adlı yepyeni bir karakterle tanışıyoruz. Bu güzel ve genç hanım, Kermit'in yeni kız arkadaşı. Evet, biraz şaşırtıcı ama maalesef yakışıklımızın, Miss Piggy ile yıllar boyu suren ilişkisi sona ermiş. İkili artık sadece arkadaş olduklarını açıkladı bile. Tabii uzun süreli bir ilişkiden sonra bunu nasıl başarabilecekleri herkes tarafından merak edilen bir konu. Elizabeth Banks'in konuk oyuncu olarak yer aldığı “Pig Girls Don’t Cry” adlı ilk bölümde Kermit ve Piggy'nin arasında yaşanacakların yanı sıra Fozzie'nin kız arkadaşının ailesiyle tanışmasını ve Grammy ödüllü rock grubu Imagine Dragons'un yepyeni performansını izleyeceğiz.

The Muppets, yeni bölümleriyle 17 Ekim'den itibaren cumartesi günleri saat 19.00'da Dizimax Comedy ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER