Agent Carter'in 2. sezon oyuncu kadrosu belli oluyor

Agent Carter'in 2. sezon oyuncu kadrosu belli oluyor
New York Comic Con'la birlikte Amerikan televizyonunda sevilerek takip edilen yapımlara dair yeni gelişmeler teker teker ortaya çıkıyor. Mini dizi olarak planlanan ancak beğenilince ikinci sezon onayı alan Agent Carter da bu yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin ikinci sezonunda rol alacak isimler NYCC ile birlikte kesinleşti.

İsterseniz yeni isimlerden önce ikinci sezona dair bildiklerimizi kısaca bir hatırlayalım. Öncelikle ilk sezonu 1946 yılı New York'unda geçen dizi, yeni bölümlerinde Los Angeles'a taşınıyor. Ancak bu demek değil ki, Peggy Carter'a ilk sezonda tanıdığımız isimler eşlik etmeyecek. Peggy ile şahane bir uyum yakalayan Edwin Jarvis, Howard Stark'ın film stüdyosu kurması çabaları nedeniyle Los Angeles'a olacak. Onun yanı sıra Enver Gjokaj'ın hayat verdiği Daniel Sousa'yı da yeni bölümlerde göreceğiz. Dizinin ikinci sezon özetiyse şöyle: "Atom çağındaki tehlikelere karşı mücadele etmeye kararlı olan Peggy, şimdiye kadarki en tehlikeli görevi için New York'tan Los Angeles'a seyahat etmelidir. Yeni arkadaşlar, yeni bir yuva ve hatta belki de yeni bir aşk keşfedecek olan Peggy, aynı zamanda savaş sonrası Hollywood'unun zannedilenden daha fazla şeyi gizlediğini öğrenecektir." 

Gelelim ikinci sezonda rol alacağı yeni belli olan isimlere... 

  • Wynn Everett (The Newsroom) Hollywood yıldızı olan Whitney Frost karakterini canlandıracak. Zamanla Madame Masque ismindeki düşmana dönüşecek. Ona eşi Calvin Chadwick rolüyle Currie Graham (Pompeii) eşlik edecek.
  • Reggie Austin (Devious Maids) dizide Dr. Jason Wilkes rolüyle karşımıza çıkacak. Yukarıdaki özette bahsedilen yeni aşkın bu karakterle yaşanacağı tahmin ediliyor.
  • Dominic Cooper (Howard Stark), Bridget Regan (Dottie Underwood) ve Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli) ikinci sezonda hikayeye dönecek.
  • Tıpkı geçen seneki gibi Agent Carter, Agents of S.H.I.E.L.D.'ın sezon arasına girdiği süreçte ekrana gelecek. Ancak bu yıl 10 bölüm uzunluğunda olacak. 
  • İlk sezonda adını sıkça duyduğumuz ama görme şerefine erişemediğimiz Edwin Jarvis'in eşi Ana'yı Lotte Verbeek (The Fault in Our Stars) canlandıracak.
Marvel'ın ilgi gören dizilerinden Agent Carter, ocak ayında ABC'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER