ABC'den yeni Marvel dizisi: Damage Control

ABC'den yeni Marvel dizisi: Damage Control
Marvel farklı türlerde yapımlarla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Stüdyonun son projesi olan Damage Control'un bir komedi dizisi olacağı açıklandı.

Dizi şimdiye kadar Marvel filmlerini ya da dizilerini izlerken herkesin aklına gelen sorulara yanıt arıyor: Ekran önünde yaşananlardan sonra yaşam nasıl devam ediyor? Ortalığı kim topluyor? Halk ya da devletler etrafın zarar görmesinden şikayetçi olmuyor mu? Tüm bu soruların cevabı ABC'de ekrana gelecek olan Damage Control'de verilecek. Bu yeni projeyi Modern Family ile tanınan Ben Karlin geliştiriyor. Karlin, David Miner ve Marvel'den Jeph Loeb dizinin yapımcılığı üstleniyor.

Damage Control, Marvel evreninde ilk kez 80li yıllarda ortaya çıkmıştı. Bu şirket süper kahramanlar ve onların düşmanları arasında yaşananlardan sonra ortalığı toparlaması, gerekli tamirleri yapmasıyla biliniyor.

Marvel Stüdyoları'nın Damage Control dışında bir de Marvel's Most Wanted isminde yeni bir dizi projesi bulunuyor. Yapımlar eğer sipariş almayı başarırsa bu iki yeni dizi ABC kanalında Agents of S.H.I.E.L.D. ve Agent Carter dizilerine katılacak. 

Ayrıca Marvel yapımlarının hepsi aynı evrende geçtiği için bu yeni projede farklı kahraman gruplarını görme ya da en azından isimlerini duyma ihtimalimiz oldukça yüksek görünüyor. Şimdilik bu dizide kimlerin rol alacağıysa bilinmiyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER