Marvel'dan yeni dizi: Marvel’s Most Wanted

Marvel'dan yeni dizi: Marvel’s Most Wanted
Geçtiğimiz aylarda Marvel'ın yeni bir televizyon dizisi üzerinde çalıştığı, bu projenin Bobbi Morse ve Lance Hunter karakterlerini merkezine alacağı haberleri yapılmıştı. Görünen o ki, bu yeni dizinin adı Marvel's Most Wanted olacak.

Marvel'ın her sene genişleyen sinema evreninin ardından, televizyondaki yapımlarının sayısı da artıyor. Agents of SHIELD ile başlayan macera, Agent Carter ile devam etti. Bu iki dizinin yanı sıra, Marvel ve Netflix ortaklığında yeni kahramanlar da ekrana taşınıyor. Bunlardan ilki Daredevil olmuştu. Onu Jessica Jones takip edecek. Şimdilik görünen o ki, bu grubun içine bir dizi daha katılacak: Marvel's Most Wanted.

Bu diziyle ilgili ilk iddialar geçtiğimiz bahar aylarında çıkmıştı. Agents of SHIELD'a bir kardeş dizi geleceği iddiaları haber yapılmıştı. Marvel daha sonra bu projenin rafa kaldırıldığını açıklamıştı. Ancak görünen o ki, yeni dizi planları kaldığı yerden devam ediyor. 
Yapımcılığını Jeff Bell ve Paul Zbyszewsk'in üstlendiği dizide Adrianne Palicki ve Nick Blood'ın başrolde yer alması bekleniyor. İkili çizgi roman sevenlerin daha önceden de tanıdığı, Agents of SHIELD'la ilk kez ekrana taşınan Bobbi Morse ve Lance Hunter'a hayat verecek. Bu dizinin genellikle bu ikilinin maceralarına odaklanacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

Şimdilik dizinin ne zaman ekrana geleceği, ilk tanıtımın Agents of SHIELD içinde yapılıp yapılmayacağı gibi detaylar belli değil. Gelişmeler açıklandıkça biz de sizlere duyurmaya devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER