The Flash: 2. sezondan bir tanıtım daha geldi

The Flash: 2. sezondan bir tanıtım daha geldi
The CW'da ekrana gelen ve oldukça ilgi çelen çizgi roman uyarlaması The Flash, ikinci sezonda ekrana bomba gibi dönmeye hazırlanıyor. Yeni bölümlerin yayımlanmasına daha uzun zaman var, ancak diziden yeni bir tanıtım daha izleyicilerle paylaşıldı.

Yayın hayatına geçtiğimiz yıl başlayan The Flash, hem çizgi roman takipçilerinin hem de diğer izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. İlgi çekici bir sezon finaliyle son bulan dizinin yeni bölümlerinde neler yaşanacağı oldukça merak ediliyor. Hikayesini paralel evrenlere açan dizinin gelecek sezonunda iki farklı Flash daha göreceğiz: Jay Garrick ve Wally West. Bunun haricinde Arrow ile ortak bölümler devam edecek, aynı evrende geçecek olan Legends of Tomorrow yayın hayatına başlayacak ve Barry'nin yeni bir romantik ilişkisi olacak.

Grant Gustin, Tom Cavanagh, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Jesse L. Martin, Teddy Sears ve Keiynan Lonsdale gibi isimlerin rol aldığı The Flash, yepyeni bölümleriyle 6 Ekim'den itibaren ekrana dönecek. Diziden paylaşılan kısa tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER