Shadowhunters dizisinden ilk tanıtım geldi

Shadowhunters dizisinden ilk tanıtım geldi
Mortal Instruments kitaplarından televizyona uyarlanan Shadowhunters dizisi için ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Cassandra Clare'nin kaleme aldığı kitaplara dayanan dizi 18 yaşına basan Clary'nin kendisiyle ilgili gerçeği keşfetmesiyle başlıyor. ClaryShadowhunters (Gölge Avcıları) ismiyle bilinen meleklerle insanların melezi olan bir soydan geldiğini öğreniyor. Gölge Avcıları da şeytanları avlamasıyla biliniyor. Bu süreçte Clary'nin annesi Jocelyn kaçırılıyor ve genç kız kendini şeytanların avlandığı bir dünyada buluyor.

Bu hikaye Shadowhunters dizisinden önce Mortal Instruments: City of Bones ismiyle sinemaya uyarlanmıştı. Ancak film olumlu yorumlar almadı. Bu sebeple dizi projesinin üzerinde baskı oldukça yoğundu. Oyuncu kadrosunda Katherine MacNamara, Dominic Sherwood, Harry Shum Jr., Alan Van Sprang, Alberto Rosende, Emeraude Toubia, Isaiah Mustafa ve Matthew Daddario'nun aldığı dizi ilk tanıtımıyla beğeni toplamayı başardı.

Bunların yanı sıra dizinin New York Comic Con panelinde Shadowhunters'da yeni karakterler göreceğimizi ve bunların bir kısmının yazar Cassandra Clare'nin eski işlerinde yer alan karakterler olabileceği açıklandı. Bunun yanı sıra dizinin kitapları teker teker takip etmediği yani bir sezonun bir kitaba denk gelmediği de dile getirildi. 

Shadowhunters, yayın hayatına 12 Ocak'ta başlayacak. Diziden paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER