Steven Spielberg'den yeni dizi: American Gothic

Steven Spielberg'den yeni dizi: American Gothic
CBSSteven Spielberg'in yapım firması Amblin Television'ın projelerinden biri olan American Gothic'e direkt olarak sezon onayı verdi.

Bu yeni proje Boston'un önde gelen ailelerinden birisinin etrafında dönecek. Aile reislerini yakın zamanda kaybeden bu insanlar hayatlarına devam etme çabası içinde olacak. Ancak yaşadıkları bölgede yaşanan bir dizi cinayetin sorumlusunun babaları olduğunu öğrenecekler. Bu yeterince şok edici değilmiş gibi, içlerinden birinin ölen babalarının bu cinayetlerde bir yardımcısı olduğu sonucuna varacaklar. İşte asıl hikaye bu yardımcının kim olduğunu keşfetme süreciyle birlikte başlayacak.

Bu ilgi çekici yapımda Justin Falvey, Darryl Frank, Corinne Brinkerhoff ve James Frey yapımcı olarak görev yapacak. Corinne Brinkerhoff aynı zamanda dizinin senaryosunu da kaleme alacak. CBS Entertainment'ın başkanı Glenn Geller bu proje hakkında "Brinkerhoff, American Gothic ile kusursuz yaz gerilim dizisini yarattı. Bu belirsizlik, entrika dolu dizi patlayıcı etkisi yaratan sonuyla izleyicileri nefessiz bırakacak. American Gothic 13 bölümden oluşan etkileyici bir yaz romanı hissi yaratıyor.  şeklinde konuştu.

Yeni dizi American Gothic, Zoo ve BrainDead ile birlikte 2016 yazında ekrana gelecek. CBS, yaz aylarında ekrana gelen Under the Dome ve Extant için de iptal kararı verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER