Extant iptal edildi

Extant iptal edildi
İki sezon boyunca CBS'de ekrana gelen Extant'ın iptal edildiği açıklandı.

Yapımcılığını ve başrolünü Oscar ödüllü Halle Berry'nin üstlendiği dizi, Molly Woods karakteri etrafında dönüyordu. Hikaye ISEA (Uluslararası Uzay Keşfi Ajansı) astronotu olan bu karakterin 13 ay süren bir görevden dönmesiyle başlıyordu. Çocuk sahibi olmak konusunda sıkıntı çeken Molly, görevden döndüğünde hamile olduğunu öğreniyordu. Bu hem onun aile hayatını hem de dünya tarihini değiştirecek nitelikte bir gelişme oluyordu. Dizinin ikinci sezonunda Berry'ye Jeffrey Dean Morgan eşlik etmişti.

CBS Entertainment adına açıklama yapan Glenn Geller, "CBS, Halle Berry ve yapımcılar olarak sezon finalinde olayların uygun bir noktaya ulaşmasıyla diziye son vermeye karar verdik. Extant, CBS'nin yaz dizilerindeki başarısını genişletmekte oldukça önemli bir rol oynadı. Kanal olarak dizinin yayında ve Amazon Prime Video'da gördüğü ilgiden ötürü gururluyuz. Ayrıca eşi benzeri olmayan Halle Berry'ye bağlılığı ve desteği için teşekkür ederiz. Onunla yeni projelerde çalışmak için can atıyoruz." şeklinde konuştu.

CBS'nin yaz dizilerinden Under the Dome ve Extant son buldu. Şimdilik yeni sezon onayı almayı başaran tek yaz dizisi Zoo oldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER