The Originals: 3. sezonuyla Digiturk'te başlıyor

The Originals: 3. sezonuyla Digiturk'te başlıyor
The Vampire Diaries'de izlediğimiz Klaus, Elijah ve Rebekah'nın bir zamanlar evleri olan New Orleans'a tekrar dönüşlerini konu eden The Originals, yeni bölümleriyle Dizimax Sci-Fi'de ekrana geliyor.

The Vampire Diaries'de ortaya çıkan karakterlerden Originals yani Kökenler2013'te kendi dizilerine kavuşmuştu. Julie Plec tarafından yaratılan dizi Elijah'ın kardeşi Klaus'un neden New Orleans'a döndüğünü merak etmesiyle başlıyor.New Orleans artık, bir zamanlar Klaus'un koruması altında olan vampir Marcel'in yönetimine geçmişti ve Marcel kurt adamlarla cadıları baskı altına almış durumdaydı. Yüzyıllar önce kurulmasına yardımcı oldukları şehre yeniden ayak basması, Klaus'ta farklı duyguların yansımasına neden olur. Klaus'u New Orleans'a çağıran cadılar, Marcel'den kurtulmaya yönelik bir plan hazırlamıştı. Bu plan her ne kadar Klaus'un hoşuna gitmese de Elijah aile bağlarını onarmak ve tekrar eski günlerine dönmek için yeni bir şans elde ettiklerini düşünür. Böyle The Originals'da Mikaelson kardeşlerin, şehirdeki güç savaşı başlamıştı.

Klaus ve Elijah Mikaelson kardeşlerin maceralarını izlediğimiz dizinin yeni sezonunda aralarına bir dedektif katılıyor. Jason Dohring'in canlandırdığı Will Kinney üçüncü sezonun ilk bölümünde yaşanacak bir olay sonrasında New Orleans'a geliyor. Zeki bir adam olan Kinney, geldiği bu şehirde neler yaşandığını tam olarak kestiremese de bunları öğrenmek için can atacak. Tabii bu sırada başına bir takım tatsız olayların gelecek.

The Originals, Amerika'da The CW kanalında 8 Ekim'de başladı. Dizinin yeni bölümleri ülkemizde Digiturk'te ekrana gelecek. Bu bölümleri 12 Ekim'den itibaren pazartesi günleri saat 22.00'de Dizimax Sci-Fi kanalında izleyebilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER