The Vampire Diaries: 7. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de devam ediyor

The Vampire Diaries: 7. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de devam ediyor
Bu sezon yoluna Nina Dobrev olmadan devam edecek olan The Vampire Diaries'in yeni bölümleri Digiturk'te ekrana geliyor.

2009 yılında başlayan dizide Virginia'nın ufak kasabası Mystic Falls'ta yaşayan 17 yaşındaki Elena, ailesini dört ay önce bir trafik kazasında kaybediyordu. 15 yaşındaki sorunlu erkek kardeşi Jeremy ile birlikte teyzesi Jenna'nın yanına yerleşen kahramanımız, bu yeni gerçekliğe ayak uydurmaya çalışıyordu. Acısını dünyadan saklamaya çalışan Elena, okulun ilk günü tanıştığı, kasabaya yeni gelen gizemli çocuk Stefan'dan etkilenmişti. Bilmediği şey ise onun bir vampir olduğuuydu. Stefan'ın tehlikeli vampir kardeşi Damon'ın ortaya çıkıp Elena için Stefan'la mücadeleye girişmesi ise sadece genç kızın değil, ailesinin ve tüm kasaba halkının hayatında büyük bir değişim yaşanmıştı.

Dizinin ana karakteri olan Elena'yı canlandıran Nina Dobrev'in ayrılması şüphesiz altıncı sezon finaline damgasını vurdu. Onu yeniden dizide görür müyüz bilinmiyor ancak Elena'nın -şimdilik uyutulduğunu hep birlikte izledik. Yeni sezonda Damon, Elena'nın hayatının en yakın arkadaşı Bonnie'ye bağlanmasıyla birlikte onsuz bir hayat sürmeye alışmaya çabalayacak. Caroline, Stefan'la ilgili bir karara varmaya çalışıyor. Bu kararı bekleyen Stefan, kasabanın korunmasında aktif rol oynamaya karar veriyor. 

The Vampire Diaries'in yedinci sezonu Amerika'da The CW kanalında 8 Ekim'de ekrana gelmeye başladı. Bu bölümler Türk izleyicisiyle Amerika'dan 24 saat sonra cuma günleri saat 22.00'de Dizimax Sci-Fi kanalında buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER