Arrow, 4. sezonuyla Digiturk'te izleyicilerle buluşacak

Arrow, 4. sezonuyla Digiturk'te izleyicilerle buluşacak
DC çizgi romanlarından televizyona uyarlanan Arrow, dördüncü sezon bölümleriyle Dizimax Sci-Fi kanalında ekrana gelecek.

Bilmeyenler için Arrow, bir gemi kazasında kaybolan milyarder playboy Oliver Queen'in beş yıl boyunca ölü sanılmasıyla başlıyor. Daha sonra bir gemi tarafından Pasifik'te ücra bir adada bulunuyor. Yaşadığı yer olan Starling City'ye döndüğünde onu, üzerine titreyen annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi arkadaşı Tommy karşılıyor. Ancak cehennem gibi bir beş yıl geçiren Oliver oldukça değişmiştir. Geri dönen Oliver kendini şehrine zehir salanları adalete teslim etmeye adar. Gizemli kahramanımız, kendisine yakın olanlarla tekrar bağlantıya geçerken, ailesinin yanlışlarını düzeltmek, toplumdaki sorunlarla mücadele etmek ve Starling City'yi eski ihtişamlı günlerine geri döndürmek için gizli kimliği Arrow'u oluşturur. Oliver, gündüzleri eskiden olduğu gibi umursamaz, pervasız çapkın rolünü oynarken, geceleri şehrin koruyucu meleği Arrow'a dönüşür. 

Yeni bölümlerde üçüncü sezonda adını duyduğumuz Damian Darhk'la (Neal McDonough) tanışacağız. Sezon finalinde yaşadığı cehennem hayatından sonra yeni birisi olmak isteyen Oliver ile sevdiği kadın olan Felicity ile birlikte bilinmeyene doğru yol almıştı. Ancak ikilinin bu macerası fazla uzun sürmeyecek. Onlar sakin yaşantılarına devam etmek isterken, adı artık Star City olan şehirde sıkıntılar artış gösteriyor. Tüm bunlarla mücadele etmeyi başaramayan ekip yeniden Oliver'ın yardımını istiyor. Böylece çift şehre geri dönüyor. Geçtiğimiz sezon Arrow kimliğini kaybeden Oliver, yoluna Green Arrow ismiyle devam ediyor.

Arrow, yepyeni bölümleriyle Amerika'da 7 Ekim'de ekrana dönecek. Bu bölümler Türk izleyicilerle Digiturk ekranlarında buluşacak. Arrow'u 8 Ekim'den itibaren Amerika yayınından tam 24 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de izleyebilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER