Bones yeni bölümleriyle Dizimax Vice'de devam ediyor

Bones yeni bölümleriyle Dizimax Vice'de devam ediyor
Fox'un uzun soluklu yapımlarından Bones, macerasına 11. sezonuyla devam ediyor. Dizinin yeni bölümleri Digiturk'te izleyicilerle buluşuyor.

Bones dizisi zeki, soğuk, mesafeli bir adli tıp antropoloğu olan Temperence Brennan ve yaratıcı bir zekaya sahip, renkli ve işinin uzmanı bir FBI ajanı olan Seeley Booth'un hikayesini ekrana taşıyor.  İşlenen cinayetlerin karanlıkta kalan sırları, bu zıt karakterlerin sağladığı müthiş uyumla gün ışığına çıkıyor. Bones'un her yeni bölümü yeni bir sır perdesini gözler önüne seriyor. İkili yaratıcılıklarını hiç kaybetmezlerken bir yandan da izleyicinin istediği gerçeklik unsuru unutulmuyor. 

Bu başarılı dizinin yeni sezonunda bizi sürpriz dolu gelişmeler bekliyor. Dizinin onuncu sezon finalinde Dr. Brennan ve Seeley Booth hayatlarındaki stresin dozunu azaltmak için iş değiştirmeye karar verdiler. Böylece ikiliyi, üstlendikleri son davanın ardından ekipleriyle vedalaşırken izledik. Bu sırada Paris'e yerleşme planları yapan Angela ve Hodgins bu fikirlerinden vazgeçip görevlerinde kalmayı tercih etti. Dizinin yeni sezonu tüm bu gelişmelerden altı ay sonrasını ekrana getiriyor. Booth ve Brennan, başlarına gelen bir olayın ardından eski ekip arkadaşlarıyla bir araya geliyorlar. 

David Boreanaz, Emily Deschanel, Eric Millegan, Jonathan Adams, Michaela Conlin, T.J. Thyne gibi oyuncuların yer aldığı Bones'un yeni bölümleri perşembe günleri 22.00'de Digiturk kanallarından Dizimax Vice'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER