Sleepy Hollow ve Bones ortak bölümleri ne zaman ekrana gelecek?

Sleepy Hollow ve Bones ortak bölümleri ne zaman ekrana gelecek?
Fox'un sevilen iki dizisi Sleepy Hollow ve Bones'u bir araya getireceği geçtiğimiz ay belli olmuştu. Ancak bu buluşmanın ne zaman yaşanacağı bilinmiyordu. 

Entertainment Weekly'nin haberine göre, bu iki yapım 29 Ekim'de özel bir bölümle izleyicinin karşısına çıkacak. Bu tarihin 31 Ekim'de olan Cadılar Bayramı'na yakınlığı dikkat çekiyor. Şimdilik hikayenin ne gibi elementleri barındıracağı belli değil. Ancak tarihsel bu yakınlığın tesadüf olmadığı düşünülüyor.

Sleepy Hollow, Washington Irving'in kaleme aldığı "The Legend of Sleepy Hollow" kısa hikayesinden uyarlanıyor. Dizi 1781 yılında asker olan Ichabod Crane'in George Washington için bir göreve gitmesiyle başlıyordu. Bu görevi başarıyla gerçekleştiren Ichabod'un kendisi de ölüyordu. 230 sene sonra, öldürdüğü atlının hayata dönmesiyle Ichabod da uyanıyor. Bu davayı Abbie Mills araştırmaya başlıyordu. Sonuç olarak zamanın gerisinde kalmış olan Ichabod ile Abbie bir araya geliyordu.

11 yıldır ekranda olan Bones, FBI'daki çözülmemiş cinayetler üzerine çalışan Özel Ajan Seeley Booth ve antropolojist Dr. Temperance "Bones" Brennan'ı ile birlikte çalıştıkları ekibin maceralarını konu ediyor. Bu özel ekip, her bölümde bambaşka bir cinayeti çözmeye uğraşıyor.

Konusu oldukla farklı bu iki dizinin ne şekilde bir araya geleceği hala merak ediliyor. Bones ve Sleepy Hollow, yeni sezonlarıyla 1 Ekim'de ekrana dönecek. İki dizinin iki saat uzunluğundaki ortak bölümü de 29 Ekim'de izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER