iZombie, 2.sezona ek 5 bölüm senaryosu siparişi aldı

iZombie, 2.sezona ek 5 bölüm senaryosu siparişi aldı
DC çizgi romanlarından uyarlanan ve The CW kanalında izleyiciyle buluşan iZombie'nin ikinci sezonu daha uzun olabilir. The CW, ek beş bölüm senaryosu siparişi aldı.

İlk sezonu 13 bölümden oluşan iZombie, yayın hayatına geçtiğimiz sezonun ortasında başlamıştı. Reyting yarışına geç dahil olmasına rağmen izleyiciler tarafından oldukça beğenilmişti. Dizi yeniden 13 bölümlük bir sezonla ekrana dönecekti. Ancak The CW, dizinin aldığı yorumlardan memnun kalmış olmalı ki, ek olarak beş bölüm senaryosu daha sipariş etti. Böylece iZombie'nin ikinci sezonu 18 bölüme ulaşacak.

Yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlanan iZombie, gittiği bir partide zombiye dönüştürülen Liv Moore'un hikayesini anlatıyor. Hayatını bu şekilde sürdürmeye çalışan Liv, morgda işe girerek beyin ihtiyacını karşılamaya karar veriyordu. Ancak yediği her beyinle o kişilerin anılarını ve yeteneklerini almaya başlıyordu. Böylece bu anıları, o kişilerin cinayetlerini çözmek için kullanmaya karar veriyordu.

Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley ve David Anders gibi isimler rol aldığı dizi yeni bölümleriyle bu akşam yani 6 Ekim'de geri dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER