iZombie, 2. sezonuyla Digiturk'te izleyici karşısına çıkacak

iZombie, 2. sezonuyla Digiturk'te izleyici karşısına çıkacak
DC'nin çizgi romanlarından uyarlanan iZombie, yeni bölümleriyle Dizimax Sci-Fi kanalında ekrana gelmeye devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde yeni bölümleriyle devam edecek olan iZombie'nin hikayesi gittiği bir partiye zombiye dönüştürülen Liv'in etrafında dönüyor. Bir tıp öğrencisi olan Liv Moore, beyin ihtiyacını karşılamak için morgda işe giriyordu. Burada yediği her beyinle birlikte, ölen kişilerin anılarını ve yeteneklerini kazandığını fark ediyordu. Bu bilgilerini morga getirilen kişilerin cinayetlerini çözmek için kullanmaya başlıyordu. Sezon finalinde Liv, bir zombi olduğunu öğrenen eski aşkı Major'un hayatını kurtarmak için onu da kendine benzetmek zorunda kalıyordu. Ancak bu hamlesinin sonucu pek de istediği gibi olmamıştı. Ayrıca hastanede kardeşi can çekişen Liv, ona kan verememişti. Yeni sezonda Liv'in bu durum karşısında ne yapacağı ve bundan sonraki hayatını nasıl düzenleyeceği merak ediliyor.

Amerika'da The CW kanalında ekrana gelen bu dizide Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley ve David Anders gibi isimler rol alıyor.

iZombie, ikinci sezon bölümleriyle 7 Ekim'den itibaren Amerika'dan 24 saat sonra çarşamba günleri saat 22.00'de Dizimax Sci-Fi'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER