Quantico, Digiturk'te ekrana gelecek

Quantico, Digiturk'te ekrana gelecek
Yayın hayatına bu sezonda başlayan Quantico dizisi de Digiturk kanallarından Dizimax Vice'de Türk izleyicilerle buluşacak.

Amerika'da ABC kanalında ekrana gelen QuanticoFBI ajanı olmaya hazırlanan çaylakların hikayesini televizyona taşıyor. Quantico ismi de Virginia eyaletinde yer alan ve FBI'ya dahil olmak isteyenlere eğitim verilen üssün isminden geliyor. Dizinin ana karakteri olarak karşımıza Alex Parrish çıkıyor. Bu karakteri de Hindistanlı oyuncu Priyanka Chopra canlandırıyor. Sıkıntılı bir geçmişi olan Alex, FBI eğitimini tamamladıktan sonra New York'taki Grand Central Station'ı bombalamakla suçlanıyor. Bu olay Amerikan halkının gözünde 11 Eylül'den sonraki en büyük terörist saldırı olarak görülüyor. Son birkaç saatte yaşananları hatırlamayan Alex, bu suçu kimin onun üstüne attığını çözmeye çabalıyor.

Dizide Priyanka Chopra'nın yanı sıra Josh Hopkins, Aunjanue Ellis, Jake McLaughlin, Tate Ellington, Graham Rogers, Johanna Braddy ve Yasmine Al Masri gibi isimler rol alıyor. 

Amerika'da ilk iki bölümüyle iyi bir reyting oranı yakalamayı başaran Quantico, şimdi de Digiturk'te yayımlanacak. Dizinin ilk sezon bölümleri çarşamba günleri saat 22.00'de Dizimax Vice kanalında ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER