The Flash: Iris West'in annesine kim hayat verecek?

The Flash: Iris West'in annesine kim hayat verecek?
The CW kanalında ekrana gelen ve DC çizgi romanlarından uyarlanan The Flash, oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Şimdi de dizinin ikinci sezonunda Iris West'in annesini göreceğimiz ortaya çıktı. Bu vesileyle Vanessa Williams da diziye dahil olacak.

Kahramanımız Barry Allen'ın çocukluk arkadaşı ve büyük aşkı olmasıyla dikkat çeken Iris'in annesinden şimdiye kadar hiç bahsedilmemişti. Barry'nin annesi öldüğünde ve Joe onu evlat edindiğinde bu anneye dair herhangi bir flashback de sahnesi görmedik. Bu da onun uzun zamandır West ailesinden uzakta olduğu anlamına geliyor. Görünen o ki, bu karakterle ikinci sezonda tanışacağız.

İsmi açıklanmayan bu karakteri de Candyman ve Melrose Place gibi yapımlarla aklımızda yer eden Vanessa Williams canlandıracak. Williams ayrıca daha önce Soul Food, Chicago Hope ve Murder One'da rol almıştı.

Şimdilik Iris'in annesiyle ilgili bilgiler özellikle gizli tutuluyor. Normalde DC çizgi romanlarında böyle bir karakter yer almıyor. Bu sebeple izleyiciler de tam olarak ne beklemeleri gerektiğini bilmiyor. 

The Flash'ın ikinci sezon bölümleri 6 Ekim'den itibaren ekrana gelmeye başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER