Public Morals, Digiturk'te ekrana gelecek

Public Morals, Digiturk'te ekrana gelecek
TNT'nin ağustos ayında başlayan dizisi Public Morals ilk sezon bölümleriyle Digiturk'ün Dizimax Vice kanalında yayımlanacak.

60lı yollarda New York'ta geçen bu dizi şehrin polis departmanına bağlı olan Public Morals Division yani Genel Ahlak Departmanı'nı merkezine alıyor. Burada görev yapan polisler bir yandan şehirdeki ahlaksızlıkla mücadele ediyor. Diğer yandan da kendi hayatlarındaki sıkıntılarla çözmeye uğraşıyor. Edward Burns'ın başrolünde yer aldığı, yazdığı ve yönettiği bu dizide ayrıca Michael Rapaport, Elizabeth Masucci, Katrina Bowden, Ruben Santiago-Hudson, Wass Stevens gibi oyuncular yer alıyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan bu dizi, Amerika'da 25 Ağustos'ta ekrana gelmeye başlamıştı. TNT bu dizinin popülerliğini arttırmak için Amerika ve Kanada'da Labor Day ismiyle kutlanan İşçi ve Emekçi Bayramı'nda dizinin tüm sezonunu izlemeye açmıştı. TNT On Demand, TNTDrama.com ve Watch TNT mobil uygulaması üzerinden gerçekleşen bu olay sadece 7 Eylül günü boyunca sürmüştü.

Bu dönem dizisi şimdi Türk izleyicilerle Digiturk kanallarından Dizimax Vice'ta buluşuyor. Public Morals, yeni bölümleriyle salı günleri saat 22.00'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER