Netflix'ten çocuklara yönelik 7 proje birden geliyor

Netflix'ten çocuklara yönelik 7 proje birden geliyor
Ünlü online platform Netflix, orijinal içerik üretmeye devam ediyor. Firmanın yeni hedefi çocuk izleyiciler. Dünya genelinde farklı firmalarla anlaşma yapan Netflix, bu yaş grubu için yedi yeni proje ile izleyici karşısına çıkacak. İşte bu yeni projeler:

LEGO Bionicle: The Journey to One - Hepimizin bildiği Lego figürlerini göreceğimiz bu dizi, mitolojik bir ada olan Okoto'da geçecek. Kötü güçler harekete geçecek. Makuta karanlığın dünyayı sarması için mücadeleye başlayacak. Altı kahraman bu adayı korumak için bir araya gelecek. Dört bölümlük bu yapım 2016 başında yayımlanacak.

LEGO Friends: The Power of Friendship - Yine Lego figürlerinden oluşan bu çizgi film beş yakın arkadaşın hikayesini anlatacak: Stephanie, Emma, Olivia, Mia ve Andrea. Bu grup Heartlake City'de yaşayacak. Dört bölüm 2016 yılının ikinci çeyreğinde paylaşılacak.

Buddy Thunderstruck - Stop motion tekniğiyle ekrana taşınan bu dizi yarı kamyon yarı köpek olan Buddy ve onun araştırmacı tamircisini konu edecek. 12 bölümlük bu proje 2017'de izleyiciyle buluşacak.

Las Leyendas - Netflix'in Latin Amerika'da yapılan ilk animasyon projesi olacak. 1800lü yıllarda geçecek olan Las Leyendas, kahraman bir çocuk olan Leo San Juan'un etrafında dönecek. Leo, canavarlar ve hayaletlerle konuşabilecek. Bir gün Leo'nun memleketinin farklı bir boyutta kaybolmasıyla işler karışacak.

Dawn of the Croods - Aile komedisi olan bu yapımda Eep, Grug, Thunk, Ugga, Sandy ve Gran eğlence dolu maceralarıyla dönecek. Bu aile, yeni insanlarla tanışacak, ilklere şahit olacak. Bu yapım Almanya ve Japonya dışındaki ülkelerde izlenebilecek.

Glitter Force -  Jubiland'in büyülü krallığı kötü imparator tarafından ele geçirilecek. Bu duruma seyirci kalmak istemeyen Candy ismindeki minik bir peri de dünyadan beş çocuğu Glitter Force ismiyle bir araya getirecek. Sıradan öğrenciler olan bu beş kız çocuk, bir anda yeni bir amaca sahip olacak.

Lost & Found Music Studios - Orphan Black'in yapımcısı olarak tanıdığımı Temple Street Productions, Netflix'le ilk anlaşmasına imza attı. Bu dizi, bir grup genci merkezine alacak. Onların sanatçı olma sürecinde yaşadıklarını ekrana taşıyacak. Zorluklarla mücadele eden bu grup aşkı, ilhamı ve telafiyi öğrenecek. 26 bölümlük bu dizi Kanada, İngiltere ve İrlanda dışında izlenebilecek. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER