İşte ''Hatırla Gönül'' dizisinden ilk kareler!

İşte ''Hatırla Gönül'' dizisinden ilk kareler!
Yapımcılığını Most Production’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Gül Oğuz'un oturduğu, Ekim ayında Star TV’de başlayacak, Hatırla Gönül dizisinden ilk kareler yayınlandı. 

Başrollerini; Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı dizide oyuncular ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Hatırla Gönül'ün senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek yazıyor. Senaryo danışmanlığını ise Berkun Oya yapıyor.

Dizi; silinen tüm anılara, karanlığa gömülen ve yıllar sonra açığa çıkan gerçeklere rağmen yeniden yeşeren aşk ve güçlü bir intikam hikayesi anlatılıyor.

Gönül karakteri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak.

Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor.

Tekin rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.

İşte diziden ilk kareler;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER