Hawaii Five-0, 6. sezona kötü başladı

Hawaii Five-0, 6. sezona kötü başladı
Hawaii'nin suç mecaraları CBS'nin sevilen dizisiyle izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Hawaii Five-0 altıncı sezonuyla ekrana gelmeye başladı. Ancak reytingler pek iç açıcı görünmüyor.

Ekip beşinci sezon finalini, adayı atom bombası tehlikesinden kurtardıkları heyecan dolu bir bölüm ile yapmıştı. Catherine'in Kono'nun düğünü için adaya gelmesi de Steve için büyük bir sürpriz olmuştu. Altıncı sezon Five-0 ekibinin çok eski bir korsan hikayesi ve haritasını yeni davaları için kullanmasıyla başladı. Kono ve Adam çifti düğünlerinin sabahında Gabriel tarafından kaçırıldı. 

Dizi altıncı sezonun başlangıç bölümüyle 8.1 milyon izleyiciye ve 1.0 share oranına ulaştı. Hawaii Five-O'nun geçtiğimiz sezondaki ilk bölümünü 8.9 milyon kişi izlemişti. Sezon finali de 8.4 milyon seyirciyi ekran başına çekmeyi başarmıştı. Böylece yeni sezon reyting kaybıyla başladı.

Aynı akşam ekrana gelen The Amazing Race'i 5.8 milyonBlue Bloods 9.9 milyon, Last Man Standing'i 6.3 milyon ve Shark Tank'i 6 milyon kişi izledi.

Ekran macerasına altıncı sezonuyla devam eden Hawaii Five-0'nun yeni bölümleri 28 Eylül'den itibaren pazartesi günleri saat 21.00'de Dizimax Vice'ta izleyiciyle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER