Agents of S.H.I.E.L.D. 3. sezonuyla Dizimax Sci-Fi ekranlarında devam ediyor

Agents of S.H.I.E.L.D. 3. sezonuyla Dizimax Sci-Fi ekranlarında devam ediyor
Marvel evreninde geçen S.H.I.E.L.D. isimli birimin maceralarını anlatan Agents of S.H.I.E.L.D. hikayesine üçüncü sezonuyla devam ediyor. Yeni bölümler ülkemizde Digiturk'te ekrana geliyor.

Joss Whedon'ın eseri olan bu dizi, S.H.I.E.L.D. olarak bilinen Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division'dan çıkan bir ekibin Dünya'nın iyiliğini uğruna verdiği mücadeleyi anlatıyor. Ekip genelde süper güçleri olmayan S.H.I.E.L.D. ajanlarından oluşuyor. Her biri belli konularda uzman bu ekip, çeşitli yerlerde yaşanan tuhaf vakaları araştırmaya başlıyor. Özellikle dünyanın çeşitli yerlerinde süper güçleri olanları bulup bir araya getirmek gibi bir misyonu olan teşkilat kendi uzmanlık alanının en iyisi isimlerle birlikte çalışıyor. Bu ekibe Marvel filmlerinde tanıştığımız Phil Coulson liderlik ediyor.

İkinci sezonu Marvel'ın bu yılki en büyük yapımı olan Avengers: Age of Ultron'a bağlanan Agents of S.H.I.E.L.D. üçüncü sezonuyla 29 Eylül'de ABC'de ekrana gelmeye başlayacak. Bu yeni bölümleri ülkemizde Dizimax Sci-Fi kanalı izleyiciyle buluşturacak. Agents of S.H.I.E.L.D., 30 Eylül'den itibaren Amerika'dan 24 saat sonra Digiturk'te seyredilebilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER