Agents of S.H.I.E.L.D: 3. sezon açılış sahnesi paylaşıldı

Agents of S.H.I.E.L.D: 3. sezon açılış sahnesi paylaşıldı
ABC'de ekrana gelen Marvel dizilerinden Agents of S.H.I.E.L.D'ın üçüncü sezonuyla geri dönmesine az bir zaman kaldı. Dizinin açılış sahnesi internet üzerinden seyircilerin beğenisine sunuldu.

Üçüncü sezonun ilk dakikalarında izleyicileri büyük bir kaos karşılıyor. Ortalık darma dağın ve helikopterler birinin peşinde. Kendisine ne olduğundan tam olarak haberler olmayan Joey, şehirde büyük bir karmaşa yaratıyor. Onun olağan dışı güçlerinin dikkat çekmesi de uzun sürmüyor. Ancak Joey, peşindekilerin ona yardıma gelmediğini anlayıp kaçıyor. Bu noktada duruma SHIELD müdahale ediyor. Daisy, Joey'ye yardımcı olmaya çabalıyor. Onu hızla olay yerinden uzaklaştırıyorlar. Tüm bunlar yaşanırken Coulson da gizlice Joey'nin peşine düşenleri görüntülemeyi başarıyor.

Agents of S.H.I.E.L.D.'ın yeni bölümleri Amerika'da 29 Eylül'den itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Ülkemizdeyse tam 24 saat sonra Digiturk kanallarından Dizimax Sci-Fi'da izleyicilerle buluşacak. Dizinin açılış sahnesini hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER