Devious Maids, 4. sezon onayı aldı

Devious Maids, 4. sezon onayı aldı
Beverly Hills'in lüks evlerinde temizlik veren beş kadının hikayesini ekrana taşıyan Devious Maids hikayesine devam edecek. Lifetime, diziye dördüncü sezon onayı verdiğini açıkladı.

Beverly Hills jet sosyeteye, dünyaca ünlü yıldızlara ve parasının hesabını bilmeyecek kadar zengin kişilere ev sahipliği yapıyor. Buradaki büyük evlerde güney sınırından gelen göçmenler çalışıyor. Devious Maids de bu karakterlere odaklanıyor. Ana Ortiz, Dania Ramirez, Judy Reyes ve Roselyn Sanchez hikayenin merkezinde yer alıyor. Hepsi de hayallerini gerçekleştirmek için hizmetçilik yaptıkları evlerde sıra dışı bir yaşantıya şahit oluyorlar.

Bu yapımda Grant Show, Rebecca Wisocky, Tom Irwin, Brianna Brown, Brett Cullen, Naya Rivera, Gilles Marini, Cristián de la Fuente, John O’Hurley, Justina Machado, Nathan Owens ve Julie Claire gibi isimler rol alıyor. 

Popüler pembe dizi Ellas son... la alegría del hogar'dan esinlenen dizinin dördüncü sezonu 10 bölümden oluşacak. Devious Maids, üçüncü sezonuyla 25 Eylül'den itibaren cuma günleri saat 22.00'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER