Once Upon a Time: Emma Swan ve Merida karşı karşıya!

Once Upon a Time: Emma Swan ve Merida karşı karşıya!
ABC'nin ilgi gören yapımlarından biri olan Once Upon a Time, pazar günü hikayesine devam etmeye hazırlanıyor. Yeni bölüme az bir zaman kala diziden yeni bir sahne paylaşıldı.

Daha önce yaptığımız haberlerde de duyurduğumuz gibi, Emma bu sezona içindeki karanlıkla mücadele ederek başlayacak. Çevresindekileri kurtarmak isteyen Emma, sezon finalinde kendini feda etmişti. Şimdi karanlık onu ele geçirmeye çalışıyor. Onun bu sorunu aşması için ihtiyacı olan şeyi de Merida çevik bir şekilde yakalıyor. İkilinin karşılaşması da böyle gerçekleşiyor. Krallığı için bu gizemli şeye ihtiyacı olan Merida, Emma'nın içinde karanlıktan kurtulmak istediğini öğreniyor. Böylece de Emma ile adil bir dövüş yapmaya karar veriyor. Büyünün yasak olduğu bu dövüşü kim kazanırsa, gizemli şey o kişinin olacak. Ancak sahne burada bitiyor. Mücadelenin sonucunu öğrenmek için yeni bölümü beklememiz gerekecek.

Once Upon a Time, beşinci sezonuyla 27 Eylül'den itibaren ekrana gelecek. Diziden paylaşılan sahneyi aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER