Empire şimdi de Twitter'da rekor kırdı

Empire şimdi de Twitter'da rekor kırdı
Fox'un çok konuşulan dizisi şimdi de bu sıfata yakışan bir rekorla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sevilen yapım ikinci sezonun ilk bölümüyle Twitter'da en çok konuşulan dizi oldu.

Çarşamba günü yeni bölümleriyle geri dönen dizi ekrana geldiği sırada Empire hakkında toplamda 1.3 milyon tweet atıldı. Bu da dizinin bir Twitter rekorunu kırmasını sağladı. Empire, bir saat uzunluğundaki diziler arasında hakkında en çok tweet atılan yapım olmayı başardı. Böylece adını Twitter tarihine altın harflerle kazımış oldu.Bu başarı ikinci sezonun ilk bölümünün izlenme oranlarından da belliydi. Daha önce yaptığımız haberde de söylediğimiz gibi, Empire'nin yeni bölümü 6.5 reyting ve 20 share ile birlikte 16 milyon izleyiciye ulaştı. Böylece aynı akşam yayımlanan tüm dizileri geride bırakmayı başardı.

Başarısıyla daha uzun süre adından söz ettirecek gibi görünen Empire, ikinci sezonuyla Amerika'da çarşamba günleri Fox'ta ekrana geliyor. Ülkemizde de Amerika'dan tam 24 saat sonra perşembe günleri 20.15'te Fox Life'ta izleyicilerle buluşuyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER