The Astronaut Wives Club, Digiturk'te başlıyor

The Astronaut Wives Club, Digiturk'te başlıyor
Kocaları ilk insanlı uzay seferi için görevlendirilen yedi kadının medyanın göz bebeği haline gelmeleriyle değişen hayatlarını konu eden The Astronaut Wives Club, Dizimax Drama'da ekrana geliyor.

NASA, 60'lı yıllarda uzaya insanlı araç göndermek üzere Mercury Projesi'ni devreye aldıyor. Amerikan uzay tarihi açısından çığır açan bu proje için görevlendirilen yedi astronot, bir anda halkın gözünde ‘kahraman’ mertebesine erişiyor. Astronotların üstlendikleri görevin yanı sıra özel yaşamları da ilgi odağı haline gelince, gözler bu kez eşlerine çevriliyor. Yazar Lily Koppel'in 2013 yılında kaleme aldığı “The Astronaut Wives Club” isimli kitabını Stephanie Savage televizyona uyarlıyor. 

Senaryosu gerçek olaylara büyük ölçüde sadık kalınarak hazırlanan The Astronaut Wives Club, sıradan bir hayat sürdürürken medyanın ani ilgisiyle hayatları tamamen değişen yedi kadının yaşadıklarını ekrana taşıyor. Bir taraftan kocalarına üstlendikleri önemli görev sırasında destek olmaya, bir taraftan da değişen sosyal statülerine uyum sağlamaya çalışan kadınlar bir araya gelerek birbirlerinden güç almaya karar veriyorlar. 

The Astronaut Wives Club'da Chuck dizisiyle şöhreti yakalayan Yvonne Strahciski, Banshee ile tanıdığımız Odette Annabelle ve Once Upon a Time'da Ariel karakterini canlandıran Joanna Garcia Swisher yer alıyor. Onlara Dominique McElligott, Erin Cummings, Azure Parsons, Zoe Boyle gibi isimler eşlik ediyor.

İlgi çeken bu dönem dizisi 28 Eylül'den itibaren her pazartesi 22.00'de Dizimax Drama'da izleyiciyle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER