Iain Glen, Cleverman için MIPCOM 2015'e katılacak

Iain Glen, Cleverman için MIPCOM 2015'e katılacak
Özellikle Game of Thrones'ta canlandırdığı Jorah Mormont karakteriyle tanınan Iain Glen da MIPCOM 2015'e katılacağı açıklandı. Sevilen oyuncu yeni projesi Cleverman'i tanıtacak.

Game of Thrones'un yanı sıra Downton Abbey, Jack Taylor ve Resident Evil: Extinction gibi projelerde de rol alan Glen, bu sefer ABC TV Australia ve SundanceTV ortak yapımı Cleverman'de izleyici karşısına çıkacak. Screen Australia, Screen NSW ve the New Zealand Screen Production Grant da yapımcı firmalar arasında yer alıyor.Altı bölümlük bu proje yakın bir gelecekte geçecek. İnsan olmayan bir grup, hayatta kalmak için artık baskın olmayan insanlarla mücadeleye girişecek. Hikayenin merkezinde birbirinden pek haz etmeyen ancak birlikte çalışmaya zorlanan iki erkek kardeş yer alacak. Dizide Iain Glen'in yanı sıra Frances O’Connor, Deborah Mailman, Hunter Page-Lochard, Rob Collins ve Stef Dawson gibi isimler rol alacak. 

Cleverman'i Wayne Blair ve Leah Purcell birlikte yönetecek. Ünlü oyuncu Iain Glen da yeni projesini tanıtmak için Cannes'da gerçekleşecek olan MIPCOM 2015'e katılacak. Bu ilgi çeken etkinlik 5 Ekim'de gerçekleşecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER