Stitchers ilk sezonuyla Dizimax Sci-Fi kanalında başlıyor

Stitchers ilk sezonuyla Dizimax Sci-Fi kanalında başlıyor
Bilimkurgu ile polisiyeyi harmanlayan Stitchers, Türkiye'de Digiturk ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Hükümet ajanı Kirsten Clark gizli bir programla özel bir yetenek elde etmiştir. Bu yetenek son dönemde ölmüş insanların anılarını girmesini ve ölümlerinin ardındaki gizleri ortaya çıkarmasını sağlamaktadır. Bütün bu operasyonlar esnasında Kirsten'e en fazla yardım eden mesai arkadaşları operasyonların başındaki Maggie Baptiste ile parlak bilim insanı Cameron Goodkin olur. Ayrıca biyoelektrik mühendisi ve iletişim teknisyeni Linus Ahluwalia da programa hayati katkılar yapan bir diğer isimdir. Bölümler ilerledikçe Kirsten'in ev arkadaşı Camille'in de aynı yetenek için yetiştirildiğini öğreneceğiz. Bu ilginç yapımda başrolde yer alan Emma lshta'nın yanı sıra Kyle Harris, Ritesh Rajan, Salli Richardson Whitfield ve Allison Scagliotti rol alıyor.

Yaratıcılığını Jeff Schechter'in üstlendiği Stitchers, Amerika'da haziran ayında ekrana gelmeye başladı. Dizinin ilk sezonu ağustos ayında final yaptı. Üstelik dizi ikinci sezon onayını da kaptı.

İlgi çekici hikayesiyle izleyicilerde merak uyandıran bu yeni dizi 25 Eylül'den itibaren cuma günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi kanalında ekrana gelecek.


BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 70
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 55
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 38
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 55
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 35
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER