Devious Maids 3. sezonuyla Dizimax Drama'da ekrana gelecek

Devious Maids 3. sezonuyla Dizimax Drama'da ekrana gelecek
Devious Maids bizi Beverly Hills'in lüks evlerinde temizlik veren beş latin güzelinin sırlarla dolu dünyasını davet ediyor. Dizinin üçüncü sezonu ülkemizde Dizimax Drama'da izleyiciyle buluşuyor.

Beverly Hills jet sosyeteye, dünyaca ünlü yıldızlara ve parasının hesabını bilmeyecek kadar zengin kişilere ev sahipliği yapan bir muhit olmasıyla tanınıyor. Burada yer alan malikanelerde güney sınırından gelen göçmenler çalışıyor. Tıpkı Devious Maids'de karşımıza çıkan Rosie, Carmen, Zoila ve kızı Valentina gibi... Hepsi de hayallerini gerçekleştirmek için hizmetçilik yaptıkları evlerde sıra dışı bir yaşantıya şahit oluyorlar. 

Ünlülerin hizmetçisi olarak çalışan dört kadının umutları, ihtirasları, hayalleri ve hedefleri üzerine odaklı hikayeye sahip dizi Türkiye'de Dizimax Drama HD'de yayımlanıyor. İkinci sezon Spence Rosie'nin düğünlerinde Ty'ın ortaya çıkıp Valentina’yı vurmaya çalışması ile sona ermişti. Digitürk'te ekrana gelecek sezon açılışında silah kurşunlarına kim ya da kimlerin hedef olduğunu öğreneceğiz. Ayrıca Zoila'nın bebeğinin babasıyla ilgili sır perdesi aralanacak dizi biraz daha polisi bir olayın vuku bulması ile hareketlenecek.

Devious Maids, üçüncü sezonuyla 25 Eylül’den itibaren cuma günleri saat 22.00'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER