Kurtlar Vadisi Pusu ekibi sezon açılışını hep birlikte izledi!

Kurtlar Vadisi Pusu ekibi sezon açılışını hep birlikte izledi!
Pana Film yapımcılığında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu ekibi, yeni sezonun ilk bölümünü düzenlenen bir yemek organizasyonunda bir araya gelerek izlediler. Davete dizinin yapımcısı ve başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, yönetmen Doğan Ümit Karaca, Pana Film Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Karaca başta olmak üzere bütün Vadi ekibi katıldı.Basına kapalı olarak düzenlenen yemekte Necati Şaşmaz bir konuşma yaparak ekibe yeni sezondan beklentilerini anlatıp, başarılı bir sezon diledi. Diziye yeni katılan ve diziden ayrılan oyuncular, Pana Film ekibiyle ilk bölümü izleyerek sezona dinamik bir başlangıç yaptı.

Necati Şaşmaz, Akif rolünü canlandıran Ali Buhara Mete ve senarist Selma Hacıosmanoğlu 

Davete, Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz başta olmak üzere bütün oyuncular katılırken, diziye emek veren Pana Film çalışanlarıyla set ekibi de gecede hazır bulundu. Yeni sezonun ilk bölümünü soluksuz izleyen Kurtlar Vadisi Pusu ekibi dizi bittiğinde birbirini tebrik etti.

Gecede duygusal anlar da yaşandı. Rol gereği ölerek diziden ayrılan oyuncular çalışma arkadaşlarıyla vedalaştı. Bazı oyuncuların ise gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü…


Fotoğrafların devamı için sayfayı tıklamaya devam edin..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER