“Kiralık Aşk” başarıya doymuyor!

“Kiralık Aşk” başarıya doymuyor!

Başladığı günden beri, bütün bölümleri çok ses getiren, Elçin Sangu, Barış ArduçSalih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın  başrollerinde ekrana gelen dizi, on üç bölümü ratinglerde birinci olarak geride bıraktı.

Yeni sezonda çok daha güzel hikayelerle izleyicisi ile buluşacak olan Kiralık Aşk’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümü; Tüm kişilerde yüzde 9,94 reyting, yüzde 29,55 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 9,5reyting ve yüzde 27,31 izlenme payı alarak yine birinci oldu. Dizi reklam verenin en çok önem verdiği kategori olan20+ABC1’de; yüzde 9,32 reyting ve yüzde 26,81 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.

Sosyal medyada hashtagleri büyük ilgi gören ve dizi yayınlanmadan Türkiye ve dünya trendl listesinin en üstüne yerleşen diziye Cuma akşamları yaklaşık 75.000 kadar tweet atılıyor.

Sosyal medyada da birinciliği kaptırmayan dizinin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç, “Sevenlerimizin yoğun ilgisinden çok memnunuz, yeni sezona hazırız, yeni sezonda çok güzel şeyler bizi bekliyor” dedil.

Kiralık Aşk, her Cuma 20:00’de STAR’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER