Yeni Yayın Döneminin En Renkli Starları “Star”da!

Yeni Yayın Döneminin En Renkli Starları “Star”da!

Başarılı bir yaz sezonunu ardında bırakan Star, yeni sezona hazır…

Kiralık Aşk, Çilek Kokusu ve Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizileriyle yaz sezonunu ardında bırakan Star, yeni yayın dönemine renkli ve eğlenceli bir tanıtım filmiyle girdi. Ekran yüzlerini biraraya getiren filmde, renkli boyalar, özel efekt uygulamalarıyla kullanıldı. Renklerin ön planda olduğu yeni sezon tanıtım filmi, görsel şölen yaşatıyor…

Üç gün süren çekimlerde, Hindistan’daki boya festivalinde de kullanılan organik boyalar kullanıldı. Filmin yönetmenliğini yapan Candaş Arın, hızlı hareketlerin ayrıntılarını gözlemlemeye yarayan “slow motion” tekniği ve phantom flex kameralarla gerçekleştirdi. Müzik ise Ömer Ahunbay’a ait.

Yeni yayın dönemindeki renklerin ve renkli olmanın bir iddiası var…

Tanıtım filminde kullanılan boyaların renkleri Star logosunun renklerini yansıtıyor. Eğlenceli ve teatral ifadelerle tanıtım filmine enerji katan ekran yüzleri ise, içeriğinin renklerine vurgu yapıyor.  

Evleneceksen Gel programıyla izleyiciyle buluşan Seda Sayan, Uğur Aslan ve Elimin Lezzeti’nin sevilen sunucusu Ezgi Sertel,  Star Ana Haber’in başarılı yüzü Nazlı Çelik, Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen’in neşeli tavırlarıyla renklendirdiği tanıtım filminde yaz sezonun yıldız oyuncuları; Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Elçin Sangu ve Barış Arduç da yer aldı. 

Geçen sezonun en çok izlenen dizisi Paramparça’nın başrol oyuncuları Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan ve yeni sezona dahil olan oyuncu Barış Falay, yine geçen sezondan devam eden Kaderimin Yazıldığı Gün’ün başrol oyuncuları; Hatice Şendil, Özcan Deniz, Begüm Kütük Yaşaroğlu çekimlere renk kattı.   

Ve Yeni Sezonun “Star”ları…

Muhteşem Yüzyıl’dan sonra hiçbir dizide yer almayan Meryem  Uzerli ve yeni projesindeki partneri Murat Yıldırım, yine sürpriz bir projeyle izleyicisiyle buluşacak olan Erdal Beşikcioğlu, filmin yeni dönem sürpriz isimleri arasında yerini aldı. 

Kara Sevda adlı dizi ile ekrana gelmeye hazırlanan Burak Özçivit ve Neslihan Atagül,  Hatırla Gönül adlı yeni dizinin oyuncuları; Engin Öztürk, Gökçe Bahadır ve Onur Saylak ile yakında bir kadın hikayesiyle ekrana gelecek Vahide Perçin Star’ın tanıtım filminde yer aldı. 

Yeni dönemde ekrana gelen, BKM projesi  Eğlendirme Dairesi’nin yetenekli oyuncuları  Ersin Korkut, Gülhan Tekin, Şahin Irmak, Okan Çabalar ve Zeynep Çamcı da çekimlerde hazır bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER